Yasal Uyarılar

Edupya, üye olan kişilerin video içerikler yardımıyla bir konu hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayan online bir video eğitim sitesidir. Bu siteyi kullanmaya başlamanız ile birlikte aşağıda yazılı olan tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız.

Edupya, içeriğindeki bilgilerin doğruluk ve güvenilirliğini; kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacağını, bölünmeyeceğini, süresinde, güvenli ve hatasız olacağını garanti etmez. İçerik bilgilerinin kullanılmasından doğan dolaysız veya dolaylı zararlardan sorumlu değildir.

Edupya, diğer internet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler sağlamaktadır. Bu bağlantılar, link verilen sitelerin denetlendiğini göstermez. Bağlantı verilen sitelerdeki malzemeler “olduğu gibi” sağlanmakta ve açık ya da dolaylı hiç bir garanti verilmemektedir. Edupya, bu sitelerdeki malzemelerin kullanımı ya da kullanım sonuçları, doğruluğu, kesinliği, güvenilirliği, zamanında olduğuna dair hiç bir konuda garanti vermez.

Kullanıcılar, Edupya’ nın sağlamış olduğu bilgilerden yararlanmak suretiyle üçüncü şahıslardan almış olduğu mal ve hizmetlerdeki ayıplardan Edupya’ nın hiç bir surette sorumlu olmadığını, Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve ilgili mevzuat hükümleri dahilinde Edupya’ ya izafe edilebilecek her türlü sorumluluk karşısında Edupya’ yı şimdiden ibra ettiklerini kabul ve beyan ederler.

Bu site veya herhangi bir parçasının kopyalanması, satılması veya ticari bir amaç için istismar edilmesi yasaktır.

Siteye gönderilen yorum ve görüşler ile bunlarla birlikte sunulan isimlerin kullanım hakkı, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nda yer alan tüm malî ve bunlara bağlı haklar dahil olmak ve bunlarla sınırlı olmamak üzere, herhangi bir telif ücretine tâbi olmaksızın daimi ve gayrikabili rücu surette münhasıran Edupya ve ilgili kuruluşlarına aittir. Siteye ziyaretçiler veya üçüncü kişiler tarafından yayınlanması maksadıyla gönderilen yazı, resim, grafik vb. her türlü içerik üzerinde fikri hak sahibi olduğunu iddia eden kişiler, hak sahipliğini kanıtlar şekilde durumu derhal site yetkilerine bildirerek söz konusu içeriğin yayından kaldırılmasını istemek zorundadır. Bu durumda tüm sorumluluk içeriği gönderen kişilerdedir.

Edupya sitesinde üyelik ve kişiselleştirme hizmetleri verebilmek için kullanıcılardan temin edilen kişisel bilgiler (e-mail adresi, doğum tarihi vs.) servisin hizmet amacına yönelik olup, kullanıcılar bizzat aksini talep etmediği sürece Edupya dışında üçüncü kişilerle hiç bir suretle paylaşılmaz.

Hemen Üye Ol

Sende gelişmekten geri kalma! Üye ol ve sürekli güncellenen eğitimlerimiz ile aklını zinde tut.

Kafanıza takılan sorular mı var? Hemen bize ulaşın

Site içerisinde cevabını bulamadığınız her türlü soru için buradayız. Hemen iletişim formu üzerinden bize ulaşın. En kısa sürede sorularınız cevaplanacaktır.

Üyelik Memnuniyeti

Üyelerimizin memnuniyeti bizim için her şeyden önemli. Bu yüzden sizi dinlemeyi seviyoruz.

  • destek@edupya.com adresinden gün içinde destek
  • Kursların eğitmenlerine soru sorma
  • Memnun kalınmadığı takdirde ücret iadesi

Eğitim Kalitesi

Edupya içerisinde izleyeceğiniz her şey size bir şeyler katmak içindir. Bunun için buradayız.

  • Seçtiğiniz mesleğe göre sizi yönlendiren rotalar
  • Sektörde kullanılan teknikler
  • Başka yerde bulamayacağınız kurslar