Teslimat ve İade Şartları

Değerli kullanıcımız;

Edupya üzerinden satın aldığınız Ürün online (çevrim içi) eğitim içeren süreli / süresiz bir üründür. Abonelik paketleri ile sitedeki tüm kurslardan satın aldığınız paketin açıklamasında belirtilen süreler içerisinde yararlanabilirsiniz. Eğer bir kursu süresiz satın alırsanız, Edupya ‘nın faaliyetini sürdürdüğü süre boyunca abonelik sürenize bakılmaksızın satın alınan kurstan yararlanabilirsiniz.

Aşağıdaki açıklamalarda geçen Abonelik ibaresi satın alınan abonelik paketlerini, Kurs ibaresi satın alım sonrasında Edupya ‘nın faaliyetini sürdürdüğü süre boyunca abonelik süresine bakılmaksızın kullanılabilecek satın alınan kurs’u belirtmektedir.

Teslimat:

Kredi Kartı ile alınan Abonelik / Kurs, ödeme kanalının bize onay vermesi ile birlikte hemen aktif edilir. Havale / EFT ile yapılan ödemelerde ödemenin bilgisini içeren dekontu müşterinin satis@edupya.com adresine iletmesi gerekir. Tarafımıza ulaşan elektronik posta’yı takiben Havale / EFT ödemeleri kontrol edilir ve en geç Bir (1) iş günü içerisinde alınan Abonelik / Kurs aktif edilir.

İade:

Müşterinin almış olduğu Abonelik’ten / Kurs’dan memnun kalmaması durumunda, Müşteri satın alım ile aynı gün içerisinde iade edilebilir. Müşteri iade talebini satis@edupya.com adresine göndereceği elektronik posta ile gerçekleştirmelidir. İade işlemi havale ile alımlarda Üç (3) ile Beş (5) iş günü, kredi kartı ile alımlarda müşterinin çalıştığı banka’ya bağlı olarak Bir (1) ile Üç (3) iş günü arasında iade edilir.

Satın alım sonrasında Müşterinin faturası üyeliği ile ilişkili elektronik posta hesabına gönderilir. Faturayı adrese kargolanmasının istemesi durumunda kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

Edupya tarafından iade işlemi havale ile alımlarda Üç (3) ile Beş (5) iş günü, kredi kartı ile alımlarda müşterinin çalıştığı banka’ya bağlı olarak Bir (1) ile Üç (3) iş günü arasında iade edilir. Müşteri’nin çalıştığı banka kredi kartı iadelerini aynı gün hesaba yatırmayabilir. Bu gibi durumlarda müşteri bankasının müşteri hizmetleri ile görüşmelidir.

İade işlemlerinden sonra alınan ücret tarafımızdan eksiksiz olarak geri ödenecektir.

Hemen Üye Ol

Sende gelişmekten geri kalma! Üye ol ve sürekli güncellenen eğitimlerimiz ile aklını zinde tut.

Kafanıza takılan sorular mı var? Hemen bize ulaşın

Site içerisinde cevabını bulamadığınız her türlü soru için buradayız. Hemen iletişim formu üzerinden bize ulaşın. En kısa sürede sorularınız cevaplanacaktır.

Üyelik Memnuniyeti

Üyelerimizin memnuniyeti bizim için her şeyden önemli. Bu yüzden sizi dinlemeyi seviyoruz.

  • destek@edupya.com adresinden gün içinde destek
  • Kursların eğitmenlerine soru sorma
  • Memnun kalınmadığı takdirde ücret iadesi

Eğitim Kalitesi

Edupya içerisinde izleyeceğiniz her şey size bir şeyler katmak içindir. Bunun için buradayız.

  • Seçtiğiniz mesleğe göre sizi yönlendiren rotalar
  • Sektörde kullanılan teknikler
  • Başka yerde bulamayacağınız kurslar