Edupya.com; Edupya Online Eğitim Sistemleri tarafından tescilli bir Online Eğitim Platformu‘dur.

Biz sitemiz içerisinde sizlere bilmediğiniz konuları öğretmeyi hedefledik. Bunun için dersimize çok çalıştık. Bol bol araştırma yaptık. Ve sonunda sizlerin daha rahat öğrenmesi için belirli standartlar geliştirdik.

Eğitmenlerimiz Maxon tarafından sertifikalandırmış ve sizlere endüstri standartında eğitim verebileceğini akradite olarak kanıtlamıştır.

Bir kurs planlanmadan önce ince elenip sık dokunuyor. Tek tek anlatılması gereken konular belirtip diğer kurslarımızı referans olarak gösteriyoruz. Hatta o kadar detaylı bir planlama yapılıyor ki, konular uzmanlarına danışılıp, kurslara parça parça dağıtılıyor.

Kurslarımızda ilk olarak hedeflediğimiz sizin etkin bir şekilde öğrenebilmeniz. Bu yüzden videolar içinde çalışma hayatınızda karşınıza çıkabilecek sorunları da belirtiyoruz. Önce ‘böyle bir problemle karşılaşırsak ne olacak?’ gibi bir soruyla sizin zihninizde problemin algısını yaratıp, ardından cevabını veriyoruz. Bu sayede sorunlar ve çözümleri aklınızda yer etmiş oluyor.

Sadece videolardan oluşan bir kurs bizim için yeterli değil. Aynı zamanda size sorular yönelterek konuya hakim olduğunuzdan emin olmak istiyoruz.

Kısaca Edupya;

Bireysel yada Kurumsal katılımcıları, profesyonel olarak geliştirmek istiyor. Yenilikçi teknolojileri takip edip, sizin bu değişimleri kaçırmamanızı ve bunlar hakkında bilgi sahibi olmanızı istiyor. Biz, eğitim modelimizde sadece anlatılan konularda hiç bilgisi olmayan insanları hedeflemiyoruz. Aynı zamanda sektörde yerini almış çalışanları da geliştirmek istiyoruz.

Siz bir yolda ilerlerken, biz size kılavuz olmak istiyoruz.

Aklınıza Takılan Sorular mı var?

Hemen Sıkça sorulan sorular sayfasını ziyaret ederek daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Daha fazla soru için

Sıkça sorulan sorularda istediğiniz cevapları bulamadınız mı ? Bizimle iletişime geçin. Aklınıza takılan soruları netleştirelim.