Merhaba,

Sistemimizde üyelik süren bitmiş görünüyor!

En son;  01-01-1970  tarihinde üyelik paketi almışsın ve bu paket  01-01-1970  tarihinde sona ermiş. Eğitimlere devam etmek için aboneliğini sürdürmen gerekli.

Merak etme!
Sadece hesabın pasif duruma düşmüş, Kurslardaki ilerlemelerin Edupya altında korunuyor.
Üyeliğini Devam Ettir ve Eğitime Geç Kalma!

Edupya içinde ilgi alanındaki kurslara devam etmek ve yarım kalan kurslarını tamamlamak için hemen bir üyelik paketi seç. Öğrenmeye devam et.

Başlangıç Üyelik Paketi

1 Aylık Site Özel Aboneliği
65

  • Tüm kurslardan seçtiğiniz süre boyunca yararlanma
  • Temel, Güncel, Kademeli Kurslara erişim
  • Sertifika alma şansı

Elbette! Ödeme bilgileriniz ASLA sitemiz üzerinde tutulmaz. Ayrıca ödeme yaparken PCI (Payment Card Industry) – DSS (Data Security Standard) sertifikaları ile korunursunuz.

Sitede kursları farklı gruplara ayırdık. Çünkü zamanla eskimesini ve işe yaramaz hale gelmesini istemiyoruz.

Temel Güncelliğini kolay kolay yitirmeyen yıllar sonra bile kullanabilecek tipte eğitimleri içeriyor.
Güncel Belirli bir zaman sonra güncellenmesi gereken, abonelerin bu kurslar güncellendikçe kendi bilgilerini tazeleyebildikleri eğitimlerden oluşuyor. Örneğin bir programın temel kullanımını konu alan bir kurs her yeni versiyonda güncellenir.
Kadameli Anlatılması zor, hafta hafta ilerleyecek eğitimlerden oluşur. Sanki bir dizi film gibidir. Her hafta önceki haftanın özeti verilir ve dersler bu şekilde başlar. Önceki bölümleri kaçırdım diye üzülmeyin. Kursa geç başlasanız bile önceki haftaları tekrar izleyebilirsiniz. Ya da önceki haftalardaki bilgilerinizi tazelemek için özetleri izleyip yeni haftaya bu şekilde başlayabilirsiniz.

Sertifika almak için bir kursun tüm videolarını izlemeli ve sorulara doğru cevaplar vermelisiniz. Her kurs için geçmeniz gereken bir puan var. Puanı aştığınızda sertifika almaya hak kazanırsınız.

Diğer siteler gibi sadece videoları izlediğiniz içinde size sertifika verebilirdik. Ama konuyu anladığınıza emin olmak istiyoruz. Çünkü sizin uzmanlaşmanız bizim için daha değerli.